Tato toaleta je vyrobena ze skelných porcelánových materiálů

16 Lis

Je to jeden z nejúspornějších metod proplachování, se kterými se setkáte v tomto cenovém rozmezí, a je třeba je vidět. I přes veškerou konkurenci v této cenové oblasti má tento záchod spoustu úchvatných pohledů a rysů, které vás budou do té lásky zamilovat. Ujistěte se, že si jednu vybereš, než se zvedne na akcie.

Toaleta Eco Soiree je kompatibilní s ADA a všechno je v jednom kuse. Jeden kus znamená rychlejší lodní dopravu, menší problémy s instalací a snadnější čištění. Bez dodatečných trhlin a prasklin, které se ukážou ve dvou a třech dílnách, je méně pravděpodobné, že bakterie najdou místo k růstu. A to malé čištění, které musíte udělat, je přímo před vámi a bez jakýchkoliv dohadové práce.

Použití dvojité cyklonu proplachování je dárek a při zbavování odpadu se skutečně chová jako síla přírody. Použití vody a gravitace tato toaleta je schopna dosáhnout maximálního výkonu při proplachování a přitom pouze s použitím 1,28 galonů na vyprázdnění. Tento malý požadavek GPF zahrnuje také úplné vyčištění misky tak, aby se neponechali nic extra, a dostanete vše do jedné splachovací nádoby.

Místo otvorů ráfku se značka rozhodla pro pohonný systém s dvojím tryskou, který během procesu pečlivě usměrňuje vodu v průběhu záchodu. S těmi dvěma tryskami, které všechno nasměrují k sifonu, budete mít důkladnější flush než vodu zbytečně cestovat kolem mísy a nic neudělat. Hvězda tohoto záchodu je však ve skutečnosti příjemným blízkým sedadlem, které není jen pohodlné , ale je třeba se zbavit toho, aby se zbavila záchodových sedadel.

Je vyrobena z vysokorázového plastu a má tvarová nárazníky a vysoce lesklý polypropylen. Tento make-up umožňuje, aby byl odolný vůči chemikáliím a čisticím látkám, ale přesto můžete chtít používat neabrazivní materiály, pokud jsou k dispozici. S vestavěného závěsu se sedadlo jemně sníží a nikdy Nebouchne. Instalace je větřík, i když je to poprvé, kdy instalujete toaletu. A zahrnuté upevňovací šrouby jsou zabezpečeny, zatímco toaletní sedačky jsou navrženy tak, aby odpovídaly protárované nebo běžné miskách.

Co je třeba vědět

S hmotností pouhých 120 liber má toaleta výrobkové rozměry 28.1 x14x 27.8 palců. Není to nejmenší toaleta v okolí, ale také není největší. Je to slušná Toaleta, která bude pohodlná pro všechny lidi.

Podobné příspěvky: