Versonel je dobrým poskytovatelem přenosných produktů

8 Lis

Versonel volně stojící kegerator

Versonel je dobrým poskytovatelem přenosných produktů v oblasti vylepšování domova a elektroniky. Jedním z vysoce používaných miniaplikací firmy je Versonel volně stojící kegerator s výčapem z nerezové oceli SPP155BDSS. Pokud hledáte silné sestavení, duální funkce a volně stojící operace, může to být úplná zastávka vaší pátrací mise.

Funkce

Existuje taktika, kterou používají některé značky, jako přecehodnocení produktu, ale skrývá své skutečné specifikace. Ale musíš věřit, že ty rysy, které jsou tady, jsou v nejlepším případě jen opravdové mezi kegerátory.

Dimenze

Nechceš se dostat do maléru, když si koupí obrovskou miniaplikaci, nepotřebuješ. Nebude se to dít, pokud tě někdo neklamne . No, skutečná velikost tohoto přístroje je 25,25 x 21,25 x 47,25 palců. Neptej se, teď to řeknu váze. Je to jen 88 liber, těžký. Váha je dobrá, v jednom aspektu, děti nemohou hýbat. A tahle velká část není pro staršího chlapíka obtížná.

Snadná konverze

Nezáleží na tom, jestli potřebujete kegerator/lednici pro váš domov, nebo chcete nastavit bar, tento dávkovač Versonel SPP155BDSS vás nebude klamat. Jeho 34 až 40 teplotních rozsahů a dvě police na vnitřním drátu z něj dělají spolehlivou ledničku. Ale není to jen lednička, kohoutek Chromu, jediná černá vodovodní věž, 2 kusový plech z nerezové oceli, válec s CO2 s regulátorem, spřáhlem, pochromované zábradlí nahoře a mnoho dalších komponentů je také dobrým Kegerátorem. Převod také není tak složitý, kámoši. Spolu s přístrojem je také vybaven podrobný návod k obsluze.

Dostatečné skladovací kapacity

Jste majitel baru nebo člověk s velkou rodinou, vyžadující velký kegerator?Tento produkt Versonelu je pro vás. Jeho schopnost zvládnout 1/4 barelů, 5 galon, 5 gallonů D a 1/2 hlaveň je jen nenesporná. Umístění Sud v plném rozsahu dává moc lákavý výkon. Skladování 170L/6,0 krychlových stop není nijak nízký.

Snadný pohyb

Cítíte, že je hektické vyprazdňovat lednici pokaždé, když musíte změnit její polohu? No, nedej se do toho, nemusíš to v tomhle případě dělat pravidelně. 4 kotouče implantované pod touto minipomůcnou jsou snadno pohyblivé látky. Váš stroj se nepřevaluje, když sedí na svahu, kamarádi. Kolečka lze ručně zamknout a vyjmout.

Spotřeba energie

Těžká spotřeba energie jakýmkoli přístrojem poškozuje všechny ve formě vyššího účtu za elektřinu. Ale to nebude případ, čchasi.

Podobné příspěvky: