Tento zaměřovací lék zlepšuje kognitivní výkonnost a paměť

8 Lis

Modafinil, protože je metabolitem, bude mít na naši produktivitu jako adrafinil docela stejné účinky, ale do našeho těla se dostane téměř dvakrát rychleji. Adrafinil musí být nejprve rozhozený v játrech, takže obvykle trvá 45-60 minut, než se staví do modafinilu, který potřebuje jen asi 25-40 minut.

Pokud jste sportovec, jsou adrafinil a modafinil na seznamu zakázaných látek WADA od 2004. Ale pokud jste v armádě, mnoho zemí preferuje modafinil nad amfetaminy pro vojáky v bojových situacích nebo na dlouhých misích.

Aávkování adrafinilu

Adrafinil je nejúčinnější, když se bere v dávkách mezi 300 a 1200 mg. Pokud ještě nemáte vlastní stupnici, je čas si ho koupit. Adrafinil je chytrá droga, která s ní přináší zavazadla, takže to může vést k nějakým vedlejším účinkům. Pokud se rozhodnete zakoupit adrafinil v práškové formě, kupte si váhy a přesně zvažte své dávky, abyste se vyhnuli tolika vedlejším účinkům, které budu psát, jak jen to bude možné. Začněte na dolním konci a postupně Pracujte směrem nahoru (je-li to nutné), abyste si mohli vzít 1200 mg.

Voda je rozpustná, takže ji můžete míchat do vody nebo šťávy a pít na prázdném žaludku, abyste dostali nejlepší výsledky. Nejlepší je vzít si ji časně ráno, protože někteří uživatelé hlásili, že se jim nedaří usnout, když se adrafinil příliš zpozdila.

Protože na vašich játrech to může trvat mýtné, adrafinil se nejlépe používá řídce nebo v cyklech. Pokud se rozhodnete, že ho budete chtít oddělat, doporučuji vám týden volna, abyste si vzal tuto chytrou drogu.

Přijetí Adrafinilových dlouhodobých termínů může vést k vyvíjení tolerance proti léku, takže budete muset získat více a více pro dosažení stejných výsledků.

Vedlejší účinky adrafinilu

Jako při pořizování jakékoli jiné chytré drogy, prosím, cvič opatrně. Adrafinil je velký chytrý lék pro ty, kteří potřebují občasné povzbuzení, když pracují dlouhé hodiny nebo bláznivé podivné směny. Je velmi důrazně doporučeno jej pravidelně brát.

Vedlejší účinky Adrafinilu jsou podobné jako v modafinilu. Patří sem bolesti hlavy, zvýšený krevní tlak, nevolnost a problémy s žaludkem. Může to způsobit snění, nebo dokonce halucinace. Také se hlásí, že adrafinil je mírný potlačující chuť k jídlu, což může být dobrá nebo špatná věc. Nechám tě být soudcem.

Podobné příspěvky: