DeWalt přezkum řetězové pily

14 Lis

Každý způsob, jak se na pilu podíváte, je perfektní zápas pro majitele domu, který chce být schopný zastřihnout stromy a možná vyčistit nepořádek po bouřce. Lovci milují pilu, aby vyčistili prostory v lese! Zhotovitelé, kteří se zabývají strukturou tyče, by ji mohli využít k zastřihování 4 × 4 nebo jiných hrubých řezných předmětů. Tato pila má velkou skupinu, která se bude těšit z používání pily!

Specifikace

  • Řetěz klíčů 0,043
  • Sklon řetězu 3/8
  • Rychlost řetězu 25,2 ft/s
  • Kompatibilní s dewalt 20v max * baterie
  • Oregon bar a řetěz 12 “Bar a řetízek
  • Hmotnost 8,8 lbs

Pro peníze je naším nejvyšším řešením DCCS620P1 DeWalt. Tato řetězová pila pracuje na 20V baterii, má rychlost řetězu 25,2 stop/sekundu a má velmi pohodlný, velmi kompaktní design, který vám umožňuje držet a manipulovat s ní snadno, dále ještě více, než je tomu v případě, že DCCS620P1 váží 8,8 liber. A je to samozřejmě velmi cenově dostupná řetězová pila!

Co se týče výkonu, měli jsme jeden problém s tou řetězovou pilou, a to je důvod, proč to není naše nejlepší volba. Opět, stejně jako u ostatních modelů, jsme rozřezali větve stromů a zjistili, že čepel není příliš silná a trvalo trochu déle, než se větve rozřeže. Tohle není velká dohoda, ale pokud plánujete rozřezávat větší věci, pak to nemusí být ten správný model pro vás. Zkoušeli jsme to na běžném kousku dřeva a fungovalo to velmi dobře.

Dewalt DCCS620p1 12 palců kontrola akumulátorové soupravy

DCCS620P1 je velmi pohodlná řetězová pila, která se používá kvůli pevné zážehové technologii, která umožňuje Zmáčkni spoušť a zapne se okamžitě. To je také způsobeno dobře zhotovený rukojetí, velikostí a přenositelností řetězové pily, což vám umožňuje pohodlně se nosit a držet. Což samozřejmě vede k našemu poslednímu kriteriu…

Jak jsme již řekli, DCCS620P1 je velmi pohodlná řetězová pila. Pohodlná rukojeť. Snadno zadržte. Malé a kompaktní. DCCS620P1 můžete používat s velkou lehkostí. A proto je to náš výběr jako “nejlepší pro peníze”.

  • Velmi pohodlné použití – malý a kompaktní, komfortní rukojeť
  • Snadné řezy menšího materiálu
  • Spustí se tahem spouštěče
  • Profesionály

Nevýhody – má potíže s řezáním větších předmětů a materiálů. Třetím místem je řetězová pila z značky, kterou jsme všichni dobře znali. DEWALT DCCS620P1 bezdrátová řetězová pila je jedním z nejlehčích modelů, které jsme prověřili, a díky jeho elektrickému motoru, který z hlediska účinnosti a surové energie skutečně vyniká.

Podobné příspěvky: