Spirit je nejmenší a nejlevnější z celé velikosti grilovaných Weber

14 Lis

Stavba je dobrá. Weber opustil vyšší jakostní nerezavějící ocel ve prospěch regulace cen, takže to nemá trvanlivost Weber v minulosti, ale stále je to dobře vyrobený gril. Většina těla je zenošená ocel, něco, co je Weber velmi dobré a doporučuji tuto černou mřížku nad nákladnějším tělesem z nerezové oceli obložené Weber Spirit E-210.

Z dobře známého výrobce grilu se jedná o modely vstupní úrovně této společnosti. Pokud hledáte nenesmyslný gril navržený tak, aby sloužil 3 až 4 lidem a jste ochotni zaplatit přirážku za lepší kvalitu sestavení ve srovnání se svými vrstevníky, může vám být Weber Spirit II E-210 pro vás pravým grilem.

Weber vydal nový model E-210 pro 2018, Weber Spirit II E-210. Poskytujeme přehled funkcí, které nový model obsahuje.

První funkce, která vyskočí z nového Weber Spirit II E-210, je, že se dodává ve více barvách víka. Tam, kde se dříve objevil jen v černém, je dnes duch II E-210 nabízen v černém, slonovině, červené a modré barvě.

Další věc, která okamžitě zachytí oko, je, že byl odstraněn úložný skříň z předchozího modelu. Weber to udělal, aby poskytl další prostor a snadnější přístupnost vašim nástrojům.

Také “New” je GS4 grilovací systém. Tento systém je tvořen 4 součástmi; 1. nekonečno zapalování, (2) hořáky, (3) tyče Flavorizátoru a (4) systém pro správu maziva. I když nebyly dříve uváděny na trh jako kompletní grilovací systém, tyto rysy byly zjištěny ve starším modelu lihoviny E-210.

Nový model 2018 je slučitelný s iGrill 3, App-připojený teploměr s masovým sond pro přesné teploty Vašeho masa. Navíc k modelu propanu je nabízena i verze grilu pro zemní plyn.

Mezi funkce, které zůstaly nezměněny v modelu 2018, patří:

  • 2 hořáky z nerezové oceli s 26 500 výstupem BTU
  • 360 čtverečních centimetrů primární varné plochy, dostatečný prostor pro grilování pro 3 až 4 osoby. Je zde také 90 čtverečku s oteplováním.
  • Porcelánové fritovací rošty, které jsou z porcelánu, mají vynikající retenci a poskytují vašemu mase ty krásné vypadající značky.
  • Porcelánové tyčinky a víko
  • Záruka je částečně specifická a pohybuje se v rozmezí od 2 do 10 let.
  • Kalibr paliva pro tekuté propan-butan znamená, že nikdy neplyne benzín v půli cesty kuchařem
  • Levá boční police se sklopí a zabere méně místa, když se nepoužívá. Na starším modelu jsou však obě police skládané pouze na novém modelu.

Podobné příspěvky: