Kontrolní seznam cateringového vybavení pro malé i velké oslavy

13 Úno

Tento stručný průvodce vám pomůže získat klid, pokud provozujete stravovací zařízení. Zahrnuje vše, co potřebujete k zajištění malých i velkých akcí. Samozřejmě můžete přidat další položky v závislosti na svých osobních preferencích nebo specifikách svého podnikání.

Pokud již vlastníte restauraci, cateringové služby jsou skvělým způsobem, jak zvýšit tržby a rozšířit zákaznickou základnu.

Nápojová nebo kávová stanice

Kávové a jiné nápojové stanice budou potřebovat vlastní cateringové vybavení, například zdroj horké vody, vzduchové konvice na kávu a záložní zdroje kávy bez kofeinu pro lidi, kteří nejsou příznivci kofeinu. Budete zde také potřebovat řadu hrnků nebo šálků a sklenic na kávu.

Stravovací zařízení formou bufetu

Pokud servírujete formou bufetu, budete potřebovat několik položek, i když se bude lišit jejich umístění a budete potřebovat i několik doplňků.

Budete také potřebovat další misky na tření a také palivové články pro misky na tření, abyste mohli pokračovat v cestě. A nezapomeňte si pořídit také velmi dobrou myčku nádobí. Tento spotřebič nesmí ve vaší kuchyni chybět.

Servírovací zařízení

Nezapomeňte na servírovací tácy, džbány na vodu a autobusové vany. Ve skutečnosti můžete dokonce potřebovat další vany na autobusy, abyste mohli ukládat špinavé nádobí po každém mytí.

Rozložení stolu

Pokud děláte catering, budete potřebovat alespoň jídelní talíře, salátové talíře, chlebové talíře a polévkové mísy.

Budete také potřebovat sklenice na vodu, sklenice na víno, pokud budete podávat víno, příbory a šálky na kávu spolu s podšálky. Je také dobré mít po ruce náhradní nádobí.

Podstata

Nelze popřít, že catering vám dává dokonalou příležitost vstoupit do světa restaurací, aniž byste museli nejprve investovat velké částky. Pokud již vlastníte restauraci, cateringové služby jsou skvělým způsobem, jak zvýšit tržby a rozšířit zákaznickou základnu. V každém případě vybavení potřebné k přípravě pokrmů může být pro vaši přípravu velmi důležité.

Podobné příspěvky: