Opravdu potřebujete plachtu na přikrytí auta?

11 Říj

Plachta na auto může pomoci udržet vaše vozidlo čisté o mnoho déle. Pokud žijete v oblasti se šíleným počasím, konkrétně v zimě, vaše vozidlo bude za pouhý rok vystaveno tunám nečistot a soli. Udržování vozidla v čistotě a suchu může pomoci zajistit, aby tyto částice neleptaly lak vašeho vozu a omezily výskyt rzi.

Mnoho lidí se rozhoduje pro ruční mytí svých vozidel v naději, že ušetří peníze. Ale jak již víte, v zimních měsících je to velice obtížné a časově náročného, téměř nemožné. Mytí auta může být atraktivní volbou, ale může se prodražit. Ve skutečnosti existují lidé, kteří utratí 500 korun měsíčně, což činí 6000 korun ročně jenom na mytí auta.

Plachta na auto
Plachta na auto poskytuje ochranu kdykoli a kdekoli

Plachta na auto dokáže udržet čistotu vašeho vozu a pomůže vám tak časem ušetřit i peníze za zbytečné mytí auta. Plachta na auto (https://www.withcar.hu) dokáže udržet vaše vozidlo v čistotě a eliminovat tak nutnost jeho mytí každý měsíc. Místo toho jej můžete umýt někdy jen jednou za dva měsíce. To odpovídá celkové úspoře 2500 korun za 10 let. Nemusí se to zdát tak mnoho, ale pokud vezmete v úvahu všechny peněžní výdaje spojené s vlastnictvím automobilu, je tato úspora již dostatečně významná.

Předcházejte drobným poškozením

Když používáte plachtu na auto, nebudete se muset tolik starat o to, kde budete své vozidlo parkovat. Plachty na auto se mohou opravdu hodit při víkendových cestách na venkov a zastávkách v rušných čtvrtích s ulicemi plnými hrajících si dětí a znečištěných měst. 

Pomocí plachty můžete svůj vůz ochránit před pylem, škrábanci, ptačím trusem a hmyzem. Pomůže vám ušetřit peníze a čas, snížit počet oprav, retuší laku a mytí vozu, které jsou nutné pro zachování vašeho vozu.

Chraňte svůj vůz před UV zářením a vlhkostí 

Plachty na vozidla mohou ochránit váš vůz taky před UV zářením a vlhkostí. Po vystavení vlhkosti bude váš vůz s větší pravděpodobností rezivět, protože železo podléhá v kombinaci s vodou oxidační reakci. Pokud budete například při moři, je fajn zvážit pravidelné používání plachty na vozidlo, protože má vlastnosti odvádějící vlhkost, tak aby váš vůz zůstal suchý a pěkný.  

Podobné příspěvky: