Jednoduché Tipy na Čištění Oblíbených Bot Havaianas

20 Čvc

Jakmile začnou letní měsíce, znamená to jediné – opět přichází čas otevřených bot, espadrilek a žabek. Pokud jste jako většina lidí, je pravděpodobné, že jste si pořídili důvěryhodný pár nebo více žabek Mass Havaianas.  

Pohodlný a zaběhnutý pár těchto pantoflí vám snadno vydrží celé léto nebo i déle, pokud víte, jak se o ně správně starat. Hlavní otázkou však zůstává, jak tyto žabky vlastně čistit?

Tyto cenově dostupné žabky jsou k dispozici v různých stylech a barvách od obvyklé základní černé přes tenká kovová tanga až po grafická a barevná lůžka na nohy.

Dobrou zprávou je, že tyto letní potřeby se snadno a jednoduše čistí, aniž byste je museli házet do pračky. To je samozřejmě něco, co byste nikdy neměli dělat, pokud si nechcete poškodit svůj oblíbený Havs. 

Proč je Nutné Mít Havaianas

Poté, co jste strávili čas hýčkáním svých nohou roztomilou pedikúrou, je logické, že je budete chtít předvést v obuvi, která je vhodná na pláž a snadno se používá. Žabky Havs vám přesně tohle umožní. 

Tyto cenově dostupné žabky jsou k dispozici v různých stylech a barvách od obvyklé základní černé přes tenká kovová tanga až po grafická a barevná lůžka na nohy. Žabky Havs jsou také obuví, ve které se budete rádi prohánět u oceánu. Tyto žabky jsou mimořádně pohodlné a snadno z nich smyjete veškerý písek nebo sůl. 

Tyto kousky vypadají roztomile i v kombinaci se skinny kalhotami, legínami, střihem, šaty, tepláky a dalšími kousky. Můžete se spolehnout, že se budou hodit prakticky ke všemu a ke všem, což vám umožní snadný přechod z denního na noční používání a při správné péči vám mohou nějakou dobu vydržet. 

Gumové podrážky Havaianas (Mass-shoes.com) jsou vyrobeny z prvotřídní a přísně tajné brazilské gumové receptury. Bohužel mají také tendenci být porézní a mohou se také velmi rychle ušpinit. 

Než však půjdete a vyhodíte pár dolarů za zbrusu nový pár, můžete nejprve vyzkoušet několik metod čištění. 

Voda, jedlá soda a zubní kartáček

Smíchejte vodu a malé množství jedlé sody. Tuto směs naneste na lůžko a poté jej vydrhněte starým zubním kartáčkem. Během drhnutí ji opláchněte. Tuto směs můžete použít jak na dno, tak na postel, abyste zcela osvěžili svou dvojici. 

Voda a Jemná Mýdlová Směs

Sama značka Havaianas doporučuje opláchnout pár vodou a jemným mýdlem a vyčistit jej ručně. Důrazně se nedoporučuje vkládat je do pračky.   

Namáčení v Kbelíku

Posledním, ale rozhodně ne nejmenším způsobem čištění bot Havaianas je namočit je do kbelíku. K tomu stačí smíchat teplou vodu a prací prostředek. Žabky nechte v tomto mýdlovém kbelíku namočené asi půl hodiny. K jejich opláchnutí použijte houbičku a vodu. Poté je nechte uschnout na slunci.

Podobné příspěvky: