Zkoumání starověkých zázraků: Výlety z Hurghady k pyramidám v Luxoru

29 Zář

Vydejte se na fascinující cestu faraonskou civilizací s našimi jednodenními výlety Hurghada. Ať už si vyberete pohodlný autobusový zájezd, luxusní soukromý výlet nebo dobrodružství v malé skupině minivanem, odhalíte tajemství Údolí králů. Prozkoumejte hrobky starověkých faraonů, včetně legendárního krále Tutanchamona, a obdivujte velkolepost chrámu v Karnaku a architektonické zázraky královny Hatšepsut. Objevte tajemství faraonů při návštěvě pyramid, tajemné Velké sfingy a pozoruhodného Egyptského muzea, kde se nachází nespočet historických pokladů.

Nezapomenutelné aktivity pro rodiny v Hurghadě

Vytvořte si v Hurghadě nezapomenutelné rodinné vzpomínky díky řadě aktivit vhodných pro všechny věkové kategorie. Vydejte se se skupinou na výlet na moři, pronajměte si soukromou jachtu nebo se prohánějte po vlnách na soukromém motorovém člunu. Ponořte se do azurových vod a zaplavte si s delfíny, pozorujte tyto půvabné tvory, šnorchlujte uprostřed pulzujícího mořského života a odpočívejte na nedotčených plážích ostrova Orange Bay nebo Paradise. Hurghada nabízí ráj dobrodružství pro rodiny s dětmi.

Vydejte se na vzrušující pouštní safari.

Vzrušující dobrodružství pro děti a dospívající

Pro rodiny s dětmi a dospívajícími nabízí Hurghada řadu vzrušujících aktivit. Podívejte se na okouzlující delfíní show a zažijte radost z plavání s těmito inteligentními mořskými tvory v bazénu. Zažijte adrenalin při jízdě na čtyřkolkách v rozlehlé hurgadské poušti, vydejte se na úchvatný výlet džípem do beduínské vesnice, užijte si jízdu na velbloudech a zažijte další vzrušující dobrodružství šitá na míru mladým objevitelům.

Romantické útěky pro novomanžele a páry

Hurghada vytváří podmínky pro romantické útěky, a je tak ideální destinací pro novomanžele a páry. Zažijte vzrušující jízdu na čtyřkolkách do beduínského tábora při západu slunce, pociťte vítr pod křídly při letu padákem a prozkoumejte fascinující podmořský svět prostřednictvím potápění, kde na vás čekají pestrobarevné ryby a nádherné korálové útesy. Dopřejte si chvíle luxusu a odpočinku na klidném ostrově Giftun a vychutnejte si klid okolí se svou drahou polovičkou. Hurghada nabízí dokonalou kombinaci dobrodružství a romantiky pro páry, které hledají intimní dovolenou.

Celodenní výlet za šnorchlováním v delfíním domě z Hurghady

Vydejte se na kouzelný celodenní výlet do Domu delfínů z Hurghady v ceně 25,00 USD. Staňte se svědky půvabu delfínů, které můžete pozorovat a plavat s nimi. Dopřejte si vodní sporty, vychutnejte si lahodný oběd a užijte si bezproblémové transfery. Tento výlet je přizpůsoben rodinám a je ideální aktivitou pro děti.

Super Jeep Safari výlet z Hurghady Pouštní safari

Vydejte se na vzrušující pouštní safari s naším výletem super jeep safari za cenu 25,00 USD. Prozkoumejte pouštní krajinu na čtyřkolkách ATV, Spider Cars a vozidlech 4×4. Navštivte beduínskou vesnici, projeďte se na velbloudech a vychutnejte si večeři s grilováním a tradiční představení. Tento výlet slibuje dobrodružný večer pod hvězdami pouště.

Podobné příspěvky: