Nyx Cosmetics

10 Pro

Není tajemstvím, že make-up je základní částí rutinní úpravy většiny žen, obzvlášť při speciálních příležitostech, kde je jeho využití ještě důležitější. Odborníci na tuto oblast používají jemné tóny pro denní použití a výrazné barvy pro noc. Bez ohledu na to, jakýkoliv vkus a rozmanitost ve vašem kosmetickém portfoliu preferujete, vám doporučujeme některé z následujících produktů NYX, díky kterým budete vypadat moderně a skutečně skvěle.

7 základních NYX produktů pro váš make-up.

1, Základ s vysokým pokrytím (světlé)

V případě pletí, které jsou smíšené nebo olejovité, musí být pokryty práškem pro matování základu.

Kosmetika NYX

2. Korektivní tužka

Korektivní tužka je jedním z mnoha zázraků make-upu pokud víte jak ji perfektně využít; v tom případě ji lze použít k tvarování nosu, sjednocení pokožky, k odstranění kruhů pod očima a jednoduše dosažení toho nejlepšího co jde. Je to produkt, který hydratuje a po aplikaci zanechává přirozenou a hlubokou texturu u všech typů pokožky.

Kosmetika NYX

3. Konturování podle Wonder Stick

Je velmi podobné „konturování“ KKW od Kim Kardashian. Má dvojitý hrot, tmavý tón, a také světlejší tón pro prosvětlení oblasti obličeje, působivě se rozptyluje a tenhle balíček obsahuje i návod krok za krokem. Tyhle obrysy sice byly moderní a nejen záležitostí obličeje.

4. Paleta 6 tónovacích korektorů

Která má skvělou krémovou strukturu, která poskytuje matný vzhled a může být použita na jakýkoliv typ pleti. Je perfektní pro dlouhotrvající vzhled, který zanechává lehkou texturu, díky čemuž je jemná a flexibilní na pohled. Co se týče ponoukaných barev, je zde fialová pro sjednocení tónů pleti, žlutá pro korekci těch hrozných kruhů pod očima, zelená pro červená místa a hnědá, která dodává hloubku.

Vašich přírodních vlasů

Přečtěte si článek s názvem Kreativní způsoby použití vlasových příčesků.

5. Pudr pro zvýraznění obočí (Build’Em up Brow Powder)

Byl a bude používán ve světě úpravy obočí a aktuálně je v módě u těch, které chtějí mít přirozené obočí a zároveň pěkně výrazní a to je to co 8 Build’m up Brow pigmenty od NYX ponoukají, jsou perfektní pro vytvoření hustého obočí a zvýraznění vašeho vzezření.

6. Oční linky

Naše kosmetika NYX ponouká nejenom oční linky, ale ponouká také 7 možností linek podle vašeho gusta, přičemž každá má svůj vlastní styl. Super-Sketchy (pokud se vám líbí zakřivené tvary, pak je tahle pro vás ta nejlepší), Put a wing (mají dosah i to těch nejsložitějších rohů očí), Quite the bender (Jemné a hrubší linky v jednom), In the point (s kulatým zakončením pro tečkované vzory), A Edgy Bit (Jemnější verze „Super Edgy“) a Super Edgy (Skosená špička pro geometrické tvary).

7. Rtěnka (přirozená)

Formulována se sametovou texturou s pigmenty a dlouhotrvající s jemným leskem a vlhkostí. Je k dispozici v různých odstínech růžové.

Podobné příspěvky: