Řada Proform pro nabízí špičkové technologie

22 Lis

Kromě extra koňákového výkonu má 1295i výhodu 7hd dotykové obrazovky. 995i má jednodušší LED displej. Výkon 400i je cenově dostupnou volbou pro pěší turistiku. 600i má delší opasek a trochu víc energie, takže je vhodnější pro joggingu. Má dokonce vysokou rychlost 12 mph, i když velmi rychle se bude nosit, pokud budete často trénovat intenzivně. Pro povzbuzení kalorické spálení mají tito trenéři maximálně 10% a 12% v uvedeném pořadí.

Řada Performance

Nejlevnější mlýny z Proform treadmill fitness se nacházejí ve výkonových řadách. V současné době jsou k dispozici dva modely. Na obrazovce není ani dotyková obrazovka, ale každá z nich má poličku tabletového počítače, takže můžete do cvičení přidat trenér a další aplikace.

Tyto jednotky nesou záruku na 1 rok a 2 roky, což je v porovnání s tříletou záruční formou, která doprovází všechny ostatní Proformulářové tréninky.

Co máme rádi

Rozumný cenový rozsah: každý zákazník má odlišný cenový bod, takže je důležité mít stroje pro každý rozpočet. Proformv tomto ohledu nezklame. Jejich cena z továrny se pohybuje od cca $599 do $2999.

Možnosti programování: už nikdy se nebudeš nudit svými dělmi. Součástí Proform je řada různých vestavěných programů, přičemž i jejich nízký rozpočtový model nabízí 18 různých přednastavení. To je skvělá zpráva pro začátečníky, který neví, kde začít. Každý běžící pás je také kompatibilní s autokary, předplacené služby, která synchronizuje vaše přístroje s virtuální venkovní tréninkem prostřednictvím Map Google a HD, které hostí osobní trenažéry celebrit.

Motory: motor může vytvořit nebo zlomit pás tak, jak určuje, jak hladce poběží. Proform poskytuje velké motory za každou úroveň cenového bodu v nabídce.

Přečtěte si článek s názvem “Cihličky – Překvapivé Zdravotní Benefity Vyrýsovaného Břicha“.

Podobné příspěvky: