Průvodce nejlepšími dárky k výročí

17 Pro

Pokud existuje něco, co od počátku času stresuje lidi, je to skličující úkol koupit vhodné dárky k výročí. Existuje tolik pravidel, každý rok představuje něco a že něco představuje konkrétní dárek a tak dále.

Vzhledem k tomu, že někdy komplikované výročí většina párů v těchto dnech jen přeskočí a začne se navzájem obdarovávat s tím, co si myslí, že je správné, každým rokem si nastaví „imaginární laťku“ vyšší a vyšší, dokud už nejsou žádná překvapení, protože věří, že dosáhli limitu.

Ačkoli tradiční dárky k výročí mohou být občas poněkud obtížně pochopitelné, už roky se vracejí a mnoho internetových stránek se věnuje tomu, aby zákazníkům lépe porozuměli.

Dárky v výročí rok po roce

Možná jste novomanželé, kteří slaví své první výročí, nebo jste se oženili před pár lety a v obou případech jste o těchto tradičních darech neslyšeli – to je to, proč jsme zde, abychom vám o tom všechno řekli v tomto průvodci.

Dárky k výroč

Každý rok sňatku představuje konkrétní téma a výroční dary se musí soustředit na uvedené téma. Možná jste to viděli v televizi nebo si to přečetli v časopise, například slavit 25. výročí svatby je označováno jako „Stříbrná svatba“, a proto všechny dary musí být stříbrné, vaše 40. svatební výročí je označováno jako „Rubínová svatba“ a samozřejmě je celé téma kolem rubínů. A vaše 50. výročí svatby je všechno o zlatě.

Možná proto, že některé z těchto položek jsou pro některé lidi trochu luxusní, je to, že se tato praxe trochu ztratila, nicméně zajímavé je, že to nemusíte brát tak doslova. My jsme tady, abychom vám pomohli. Pokračujte ve čtení pro zajímavé nápady.

První rok: papír

Zde můžete napsat silný a upřímný milostný dopis a volně vyjádřit své pocity vůči vaší polovičce. Můžete dokonce jít dál a udělat „svatební deník“, který podrobně popisuje důležité aspekty vašeho prvního roku manželství.

Druhý rok: bavlna

No, pokud jste dost šikovní, můžete vyrobit bavlněnou přikrývku pomocí starých oděvů od vás a vaší polovičky. Pokud nejste vůbec šikovní, můžete si to nechat udělat.

Dárky k výroč

Desáté výročí: cín nebo hliník

Vezměte si cínovou plechovku, ozdobte ji, jak se vám líbí, a pak ji naplňte všemi druhy vzpomínek z těch úžasných 10 let manželství.

Patnácté výročí:

Křišťál – Existuje spousta možností, jako je křišťálová váza, křišťálové brýle, křišťálové těžítko, ať už plánujete jako dary na Křišťálovou svatbu cokoliv, ujistěte se, že ji personalizujete gravírováním.

Přečtěte si následující článek: Moudré tipy pro nákup vhodných obchodních dárků

Na nákup firemních nebo obchodních dárků nepotřebujete velký rozpočet. Důležitý je způsob, jakým dárky předáváte. Pokud jde o firemní dárky, personalizace může být velmi účinná. Účinně vyjádří vaše uznání a zároveň se zaměří na posílení cenných obchodních vztahů. 

ČínaČína, která je zde zmíněna, jsou pokrmy, a přestože to je naprosto v pořádku, proč nepomyslet na cestu do kouzelné a orientální Číny a navštívit mnoho památek, které tam mají.

Přečtěte si článek s názvem „Dřevěné hračky mohou být opravdu krásné a ideální ke stimulaci tvořivosti děti„.

Podobné příspěvky: